Last minute

Úvod : Zájezdy : Last minute

BARMA se závěrečným pobytem na ostrově Koh Chang 2018!

baganPOBYTOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Mandalaj - Bagan - Inle - Yangon - Koh Chang...14.01.-30.01.2018 (možnost prodloužení pobytu na ostrově Koh Chang, případně zkrácení itineráře pouze na program v Barmě) - veškeré lety z Evropy do Asie a zpět budou operovány největším dopravním letadlem světa Airbusem A-380 (letecká společnost Emirates)

KAMBODŽA (Angkor)-THAJSKO (Bangkok,Koh Chang)-pobytově poznávací 2018!

KambodžaPOBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Koh Chang je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Nabízíme ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech…). V letovisku naleznete řadu restaurací a obchodů včetně supermarketů a banky. V ceně zájezdu je zahrnut 4 denní výlet do Kambodže - Angkor Watu. Program lze rozšířit o prohlídku Bangkoku. Termíny 14.01.-30.01./29.01.-14.02.2018. Všechny lety budou operovány největším dopravním letadlem světa Airbus A-380 (letecká společnost Emirates)

MAĎARSKO - Kehidakustány - termální lázně

KehidaAUTOKAROVÝ ZÁJEZD do termálních lázní Kehidakustány - léčivé a zážitkové lázně Kehida (otevřené teprve v roce 2003) s vodní plochou 2 400 m2 uprostřed 3 ha parku disponují 13 vnitřními a venkovními bazény (teplota vody 21-38 °C), 94 m dlouhým tobogánem, venkovní kamikadze skluzavkou, "divokou řekou", brouzdalištěm pro děti a poolbarem. Léčivá termální voda neobsahuje radium a je vhodná i pro děti a osoby trpící na srdeční onemocnění. Má blahodárné účinky při podpůrné léčbě nervových, gynekologických a kožních onemocněních a při problémech pohybového ústrojí. VSTUPNÉ DO LÁZNÍ V CENĚ ZÁJEZDU. Termín 01.10.-06.10.2017!

SRÍ LANKA s pobytem u moře

srílankaPOBYTOVĚ POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Pinnawala - Dambulla - Anuradhapura - Polonnaruwa - Peradeniya - Kandy - Nuwara Eliya - Horton Plains - Koggala - Colombo...termín 09.10.-19.10.2017 - SLEVA!. Airbus A380 na lince Praha - Dubaj - Praha!!!

THAJSKO - Koh Chang (Koh Kood) - pobytový zájezd - Emirates A380 (14 nocí)

chai chetKOH CHANG je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Nabízíme ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, výlety do Kambodže-Angkor Watu, lodní výlety po okolních ostrovech…). V letovisku naleznete řadu restaurací a obchodů včetně supermarketů a banky. Termíny 14.01.-30.01./29.01.-14.02.2018 (14 nocí). Všechny lety budou operovány největším dopravním letadlem světa Airbus A-380 (letecká společnost Emirates)

THAJSKO - Koh Chang (Koh Kood) - pobytový zájezd - Emirates A380 (28 nocí)

chai chetKOH CHANG je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Nabízíme ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, výlety do Kambodže-Angkor Watu, lodní výlety po okolních ostrovech…). V letovisku naleznete řadu restaurací a obchodů včetně supermarketů a banky. Termíny: 14.01.-13.02.2018 (28 nocí). Všechny lety budou operovány největším dopravním letadlem světa Airbus A-380 (letecká společnost Emirates)