Last minute

Úvod : Zájezdy : Last minute

ČÍNA

cinaPOZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Peking - Si-An - Šanghaj - Su-čou - Tongli...termín 06.09.-17.09.2018 (Emirates- A380 na všech letech) - SLEVA!

CHORVATSKO - Makarská riviéra - Baško Polje - hotel Alem

AlemAUTOKAROVÝ POBYTOVÝ ZÁJEZD do BAŠKO POLJE - klidného rekreačního střediska na populární Makarské riviéře. Hotelový komplex se nachází v rozlehlém borovém háji přímo na břehu moře s dlouhými oblázkovými plážemi a kulisou horského masivu Biokovo v pozadí. Do rušného letoviska Baška Voda s obchody, restauracemi a diskotékami se lze pohodlně dostat po 1 km dlouhé promenádě. Vzdálenost z Prahy je cca 1 150 km.

CHORVATSKO - Makarská riviéra - Drvenik - hotel Krasna-Srečko

hotelyAUTOKAROVÝ POBYTOVÝ ZÁJEZD do DRVENIKU - přímořské letovisko na Makarské riviéře (cca 30 km jižně od Makarské), která je považována za nejkrásnější a nejoblíbenější rekreační oblast Jadranu. Leží mezi příkrými útesy horského masivu Biokovo a průzračným mořem s nádhernými oblázkovými plážemi. Celá oblast má příjemné podnebí s vysokým počtem hodin slunečního svitu. Poloha letoviska je ideální k organizování mnoha zajímavých výletů. Vzdálenost z Prahy je cca 1 200 km. SLEVA!

CHORVATSKO - Makarská riviéra - Tučepi - hotel Villa Vinka

VinkaAUTOKAROVÝ POBYTOVÝ ZÁJEZD do TUČEPI - vyhledávaného rekreačního střediska na Makarské riviéře s dlouhými oblázkovými plážemi a mohutnou kulisou pohoří Biokovo. V centru města se nachází řada obchodů a restaurací. Sousední, 3 km vzdálené letovisko Makarska je dostupné autobusy městské hromadné dopravy, jejíž spoje odjíždějí cca každých 30 min. Vzdálenost z Prahy je cca 1 170 km.

ITÁLIE - Sicílie (letecky)

SicíliePOBYTOVÉ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Segesta - Agrigento - Taormina - Syrakusy - Etna - Vulcano - Cefalu - Palermo - Monreale...termín 12.09.-19.09.2018 - SLEVA!

MAĎARSKO - Bükfürdö - termály

bukAUTOKAROVÝ ZÁJEZD: Termální lázně BÜKFÜRDÖ (www.bukfurdo.hu) se za několik desetiletí své existence staly pojmem především pro pacienty s nemocemi pohybového ústrojí. Stejně blahodárně však působí zdejší voda s vysokým obsahem vápníku, magnézia a fluoru i při léčbě chronických gynekologických, urologických a žaludečních potíží. Moderní termální areál, který je třetím největším v celém Maďarsku disponuje 4 venkovními, resp. částečně krytými bazény a 6 krytými bazény. Bazény s léčivou termální vodou mají teplotu 30-39°C, zatímco plavecké bazény vhodné ke sportování jsou vyhřívány na teplotu 26-28°C. Termín 08.09.-11.09.2018-SLEVA!

MAĎARSKO - Kehidakustány - termální lázně

KehidaAUTOKAROVÝ ZÁJEZD do termálních lázní Kehidakustány - léčivé a zážitkové lázně Kehida (otevřené teprve v roce 2003) s vodní plochou 2 400 m2 uprostřed 3 ha parku disponují 13 vnitřními a venkovními bazény (teplota vody 21-38 °C), 94 m dlouhým tobogánem, venkovní kamikadze skluzavkou, "divokou řekou", brouzdalištěm pro děti a poolbarem.

PORTUGALSKO (letecky)

PortugalskoPOZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Lisabon - Tomar - Batalha - Alcobaca - Fátima - Coimbra - Braga - Guimaraes - Porto - Óbidos - Queluz - Mafra - Sintra...termín 13.09.-20.09.2018-SLEVA!

SLOVENSKO - ČESKO - Strážnicko

slováckAUTOKAROVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Špilberk - Čejkovice - Mikulčice - Strážnice - Veselí nad Moravou - Blatnice pod Svatým Antonínkem - Beckov - Bratislava - Devín - Lednice...termín 19.08.-25.08.2018-SLEVA!

SLOVENSKO - Velký Meder - termální lázně - hotel

MederAUTOKAROVÉ ZÁJEZDY do Velkého Mederu se již několik sezon těší mezi našimi klienty mimořádné oblibě a to nejen díky vynikajícím léčebným účinkům zdejší termální vody, ale zejména pro zcela nadstandardní služby hotelu Thermal Varga umocněné neformálními vztahy mezi klienty a hotelovým managementem. Kapacita hotelu Thermal Varga*** (www.hotelthermal.sk) je od roku 2016 rozšířena o novou budovu s názvem hotel Aqua***, která se nachází přes ulici (cca 10 m). Oba objekty jsou vzdálené cca 100 m od termálního areálu a společně nabízí mimo jiné lobby bar, letní terasu s příjemným posezením, biliard, stolní tenis, dětský koutek a dětské hřiště včetně trampolíny. Na recepci lze zdarma zapůjčit omezený počet jízdních kol a hole na nordic walking. Moderní termální areál ve Velkém Mederu (www.thermalcorvinus.sk) nabízí celkem 9 bazénů s celkovou plochou 3 400 m2. Léčivá voda o teplotě 25-37°C blahodárně působí především při léčbě kloubových a svalových onemocnění. Krytý komplex se čtyřmi bazény nabízí mimo jiné perličkovou lázeň, rodinný bazén s atrakcemi pro děti, saunu, biosolárium, masáže a rovněž 2 tobogány s celoročním provozem. Součástí areálu je restaurace a několik stánků s občerstvením. Termíny 22.09.-28.09. (6 nocí)/28.09.-02.10.2018 (4 noci)-SLEVA!

SLOVINSKO (cykloturistika)

bledCYKLOTURISTIKA S KOUPÁNÍM: Fusine - Kranjska Gora - Bled - Vrata - Radovna - Vintgar - Bohinj - Savica - Vogel...Plánované trasy uspokojí jak příležitostné cyklisty, tak i sportovněji založené jedince, kteří si mohou program na základě doporučení průvodce upravit. Třikrát je dojezd do hotelu naplánován v sedle bicyklu, což znamená, že každý si může zvolit libovolné tempo, aniž by tím jakkoliv omezoval ostatní účastníky. Doporučujeme výhradně horská či treková kola. Termín 24.08.-29.08.2018 - SLEVA!

ŠPANĚLSKO - Madrid a památky UNESCO (letecky)

obrPOZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Madrid - Toledo - El Escorial - Ávila - Segovia - Alcala de Henares...termín 06.09.-11.09.2018 - SLEVA!