Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
tosk

ITÁLIE - Lago di Garda - Verona - Bologna- Toskánsko - 2020!

AUTOKAROVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Lago di Garda - Malcesine - Verona - Bologna - Siena - San Gimignano - Volterra - Florencie...termín 26.05.-01.06.2020

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 17 hod. Noční přejezd.

2.den

Prohlídka jednoho z kdysi nejbohatších městských států - FLORENCIE, města, které je dnes pokladnicí architektonických památek i uměleckých skvostů a proto je jedním z turisty nejvyhledávanějších míst na světě (dóm Santa Maria del Fiore s kupolí, která je dodnes považována za zázrak stavitelství; radnice Palazzo Vecchio se zajímavým muzeem; světoznámá Galeria degli Uffizi ukrývající jednu z největších sbírek obrazů na světě, legendární "Most zlatníků"…). Přejezd do oblíbeného letoviska Marina di Bibbona. Ubytování v hotelu situovaném necelých 100 m od krásné písečné pláže.

3.den

Půldenní výlet do městečka VOLTERRA situovaného na kopci uprostřed typické toskánské krajiny. Procházka strmými uličkami s okouzlující atmosférou a s četnými dílnami na zpracování alabastru. V časných odpoledních hodinách návrat na ubytování. Koupání. Nocleh.

4.den

Prohlídka SIENY (UNESCO) - perly Toskánska s četnými památkami gotické architektury (černobílý románsko-gotický dóm vystavěný z mramoru, polokruhové svažující se náměstí Piazza del Campo - dějiště tradičních závodů neosedlaných koní, Palazzo Pubblico, 102 m vysoká věž Torre del Mangia…). Návštěva romantického SAN GIMIGNANA, jednoho z nejatraktivnějších míst této části Itálie. Středověký ráz centra dokreslují hradby a historické rodové věže, díky kterým se město honosí přezdívkou "středověký Manhattan". Návrat na ubytování.

5.den

Návštěva PISY, města proslaveného především svou "šikmou" věži, která s okolními cennými stavbami tvoří působivý architektonický komplex. Prohlídka starobylého města BOLOGNA známého pro své věže a elegantní podloubí. Ubytování poblíž Verony.

6.den

Prohlídka VERONY, dějiště Shakespearovy slavné tragédie Romeo a Julie, s nesčetnými historickými památkami (dochovaný amfiteátr, Palazzo del Governo...). Příjezd k jezeru LAGO DI GARDA obklopenému subtropickou vegetací. Návštěva MALCESINE, nádherného městečka s křivolakými uličkami a kamennými domy. Výlet lodí do LIMONE, jednoho z nejpůvabnějších míst v celé oblasti vyhlášeného pěstováním citrónů. Noční přejezd.

7.den

Příjezd do Prahy v cca 7 hod.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
20140126.5.2020 - 1.6.20209 400,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 31.1.2020):   
-400 
  • ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 29.2.2020):   
-300 
  • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • dopravu zájezdovým autokarem
  • 4x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s TV a vlastním sociálním zařízením)
  • 4x polopenzi
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • doporučená částka na vstupné, lodičku a místní průvodce: cca 120 €

 Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné