Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
dolom

ITÁLIE - Dolomity (pěší turistika) - 2019!

AUTOKAROVÝ TURISTICKÝ ZÁJEZD: Val Gardena - St. Ulrich - Räschotz - Brixen - Plose - Klobenstein - Rittner Horn - Jochtal. Zájezd je vhodný pro všechny věkové kategorie a výkonnostní skupiny. Plánované trasy zvládne každý, komu nečiní normální chůze problémy. Program nabízí možnost zkrácení i individuálního prodloužení. Termín 03.07.-07.07.2019. SLEVA!

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd z Prahy v cca 22 hod. Noční přejezd.

2.den

Turistika ve známém údolí VAL GARDENA. Výjezd pozemní lanovkou z vyhledávaného lyžařského střediska ST. ULRICH na okouzlující vyhlídkový hřeben RÄSCHOTZ - (2 170 m) - místo jedinečného kruhového rozhledu. Vycházka po cestě "Grödner Höhenweg" k chatě Brogleshütte ležící ve stínu impozantní třítisícovky Furchetta (celkem 10 - 15 km). Přejezd na ubytování.

3.den

Program v okolí historického BRIXENU nerozlučně spjatém s nedobrovolným pobytem K. H. Borovského. Kabinkovou lanovkou pod vrchol PLOSE - nejvyšší bod populárního lyžařského areálu. Procházka po tzv. "Dolomiten Panoramaweg" s nádhernými výhledy na rozmanitou jihotyrolskou přírodu. Alternativně možnost zpestření o hřebenovku přes Pfannspitz a Grosser Gabler (2 574 m), u které lze větší část stoupání eliminovat využitím lanovky (celkem cca 10-12 km). Návrat na ubytování.

4.den

Přejezd busem mezi vinohrady do KLOBENSTEINU, oblíbeného tréninkového střediska olympijské vítězky Martiny Sáblíkové. Výjezd lanovkou RITTNER HORN na rozlehlou náhorní plošinu ležící více než 2 000 m vysoko. Nenáročná túra širokými cestami po oblých stráních přes salaše a almy s fantastickým panoramatem Dolomit v čele s majestátními skalními věžemi SCHLERNU i zasněženými vrcholky Alp (celkem cca 9-13 km). Návrat na ubytování.

5.den

Turistika v malebném údolí JOCHTAL. Z vesničky Vals lanovkou do nadmořské výšky 2 000 m, kde začíná atraktivní, 8 km dlouhá okružní túra přes vrchol STEINER MANDL (2 118 m) s úžasnými pohledy do údolí řek Eisack a Rienz, ale také na Zillertalské Alpy. Příjezd ve večerních hodinách (Praha do 23 hod.).

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
1936013.7.2019 - 7.7.20196 800,00 Kč
LM 6 500,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 
  • příplatek za 3 večeře:   
900 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet)
  • 3x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)
  • 3x snídani
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • doporučená částka na lanovky: cca 70 €

 Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné