Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
USA

USA - Národní parky

POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Las Vegas - NP Joshua Tree - Grand Canyon - Bryce Canyon - Antelope Canyon - NP Zion - Death Valley - NP Sequoia - Yosemity - Los Angeles...termín 28.09.-11.10.2018 - SLEVA!

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Ráno odlet z Prahy přes Amsterdam do Los Angeles. Transfer na ubytování.

2.den

Návštěva NP JOSHUA TREE, tajemné pouštní scenérie s pozoruhodnými skalními útvary a groteskně pokroucenými jutovníky. Přejezd do LAS VEGAS. Večerní procházka po hlavním bulváru, tzv. Stripu, s mnoha extravagantními budovami, kýčovitými atrakcemi a věhlasnými kasiny. Ubytování v Las Vegas.

3.den

Prohlídka HOOVER DAM, mohutného vodního díla na řece Colorado, které patří k největším stavbám svého druhu na světě (hráz vysoká 228 m). Navečer program v LAS VEGAS. Výběr z pestré palety turistických atrakcí a show. Nocleh.

4.den

Volné dopoledne s možností nákupů ve "městě hříchu" - LAS VEGAS. Přejezd na ubytování se zastávkou u čerpací stanice HACKBERRY na slavné ROUTE 66.

5.den

Návštěva GRAND CANYONU, jedinečného přírodního skvostu, jehož rozměry a krása jsou mimo veškeré lidské chápání. Panoramatická jízda po tzv. jižní hraně s mnoha neopakovatelnými vyhlídkami. Fakultativně možnost okružního letu. Ubytování.

6.den

Průjezd surrealistickou krajinou pískovcových homolí a vyprahlé pouště u jezera LAKE POWELL. Návštěva romantické oblasti ANTELOPE CANYON patřící k nejkrásnějším a nejfotografovanějším místům naší planety. Odpoledne fakultativní výlet do MONUMENT VALLEY známého z filmových westernů. Návrat na ubytování.

7.den

Prohlídka BRYCE CANYONU, podivuhodného národního parku s různobarevnými zemními pyramidami vytvářejícími úžasný přírodní amfiteátr. Procházka po stezkách mezi oranžovo-bílými pískovcovými věžemi (cca 2 hod.). Ubytování.

8.den

Návštěva NP ZION, který díky vysokým skalním stěnám, borovým hájům a vodním kaskádám patří mezi opravdové perly utažské přírody. Ubytování v Las Vegas.

9.den

Průjezd tzv. "DEATH VALLEY" (Údolím smrti), kde v létě průměrná teplota atakuje 45°C a teplota povrchu země může dosáhnout téměř bodu varu. Zastávka na tzv. ZABRISKIE POINT (místo natáčení Hvězdných válek), u jezírka BADWATER - 86 m pod hladinou moře a na pláni DEVIL´S GOLF COURSE. Ubytování v Bakersfieldu.

10.den

Prohlídka NP SEQUOIA s největšími a nejstaršími stromy na světě, z nichž nejznámější je 3 000 let starý a 100 m vysoký sekvoj. Ubytování.

11.den

Návštěva okouzlujícího YOSEMITSKÉHO NÁRODNÍHO PARKU obklopeného svislými skalami tyčícími se více než 1 000 m vysoko nad údolím s mohutnými vodopády. Zastávka na vyhlídce Glacier Point s výhledem na legendární El Capitan a nejpříkřejší útes v Severní Americe - Half Dome. Návrat na ubytování.

12.den

Přejezd do LOS ANGELES. Návštěva filmových studií společnosti UNIVERSAL. Večerní prohlídka Hollywoodu. Ubytování.

13.den

Dokončení prohlídky mekky světového filmového průmyslu (Rodeo Drive, Beverly Hills). Odlet zpět do Evropy.

14.den

Přílet přes Amsterdam do Prahy ve večerních hodinách.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
18130128.9.2018 - 11.10.201852 590,00 Kč
LM 50 990,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • sleva při ubytování na 3. lůžku:   
-5000 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • letenku Praha - Los Angeles - Praha včetně letištních a bezpečnostních tax a poplatku za odbavené zavazadlo
  • dopravu 12-ti místnými mikrobusy (max. obsazenost 9 osob + řidič)
  • 12x ubytování v motelu - řetězec Motel 6 - www.motel6.com nebo podobný (2-3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV; součástí vybavení bývá zpravidla venkovní bazén)
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • vízum do USA, resp. poplatek za registraci ESTA (vyřizuje CK) - 500 Kč
  • stravování (průvodce je klientům nápomocen při zajištění stravy) a vstupné dle programu (dohromady včetně stravy, parkovného, letu nad Grand Canyonem a projížďky džípy v Monument Valley cca 700 USD)

 Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné