Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
1819

ITÁLIE - Toskánsko - Elba (letecky) - 2019!

POBYTOVÉ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Siena - San Gimignano - Elba - Portoferraio - Monte Capanne - Florencie - Volterra - Lucca - Pisa...termín 07.05.-14.05.2019 - SLEVA!

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odlet z Prahy ve 12:20 do BOLOGNE. Krátká prohlídka města. Transfer do oblíbeného letoviska Marina di Bibbona. Ubytování v hotelu situovaném necelých 100 m od krásné písečné pláže.

2.den

Volný den. Odpočinek u moře. Nocleh.

3.den

Prohlídka SIENY (UNESCO) - perly Toskánska s četnými památkami gotické architektury (černobílý románsko-gotický dóm vystavěný z mramoru, polokruhové svažující se náměstí Piazza del Campo - dějiště tradičních závodů neosedlaných koní, Palazzo Pubblico, 102 m vysoká věž Torre del Mangia…). Návštěva romantického SAN GIMIGNANA, jednoho z nejatraktivnějších míst této části Itálie. Středověký ráz centra dokreslují hradby a historické rodové věže, díky kterým se město honosí přezdívkou "středověký Manhattan". Návrat na ubytování.

4.den

Fakultativní celodenní výlet na ELBU (doba plavby cca 1 hod.): prohlídka PORTOFERRAIA - hlavního města ostrova s Napoleonovou rezidencí Villa Mulini ukrývající bohatou knihovnu; ze stylové vesničky MARCIANA (krátká návštěva) výjezd lanovkou na nejvyšší vrchol ostrova - MONTE CAPANNE s neopakovatelným panoramatem; v případě příznivého počasí možnost relaxace na některé z místních pláží. Návrat na ubytování. Klienti, kteří se nezúčastní výletu na Elbu mohou strávit den odpočinkem u moře v místě ubytování.

5.den

Prohlídka starobylé LUCCY, rodiště italského hudebního skladatele Giacoma Pucciniho, malebného města s výstavnými románskými kostely a elegantními patricijskými domy obehnanými 4 km dlouhým prstencem hradeb. Návštěva PISY, města proslaveného především svou "šikmou" věži, která s okolními cennými stavbami tvoří působivý architektonický komplex. Návrat na ubytování.

6.den

Prohlídka jednoho z kdysi nejbohatších městských států - FLORENCIE, města, které je dnes pokladnicí architektonických památek i uměleckých skvostů a proto je jedním z turisty nejvyhledávanějších míst na světě (dóm Santa Maria del Fiore s kupolí, která je dodnes považována za zázrak stavitelství; radnice Palazzo Vecchio se zajímavým muzeem; světoznámá Galeria degli Uffizi ukrývající jednu z největších sbírek obrazů na světě, legendární "Most zlatníků"…). Návrat na ubytování.

7.den

Půldenní výlet do městečka VOLTERRA situovaného na kopci uprostřed typické toskánské krajiny. Procházka strmými uličkami s okouzlující atmosférou a s četnými dílnami na zpracování alabastru. V časných odpoledních hodinách návrat na ubytování. Koupání. Nocleh.

8.den

Transfer na letiště v Bologni. Přílet do Prahy v 16:50.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
1919017.5.2019 - 14.5.201920 990,00 Kč
LM 19 990,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • příplatek za výlet na ostrov Elba:   
900 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • letenku Praha - Bologna - Praha, letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo
  • dopravu klimatizovaným autokarem
  • 7x ubytování v hotelu Paradiso Verde*** - www.hotelparadisoverde.it (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením)
  • 7x polopenzi včetně vína k večeři
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • doporučená částka na vstupné, lanovku a místní průvodce: cca 120 €

 Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné