Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
bagan

BARMA se závěrečným pobytem na ostrově Koh Chang 2019 (lety s Emirates)!

POBYTOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD: Mandalaj - Bagan - Inle - Yangon - Koh Chang...14.01.-30.01.2019 (možnost prodloužení pobytu na ostrově Koh Chang, případně zkrácení itineráře pouze na program v Barmě). Lety z Evropy do Asie a zpět budou operovány leteckou společností Emirates (3x Airbus A-380, 1x Boeing 777-300). HLEDÁME ŽENU K DOOBSAZENÍ!

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

V 15.15 hod odlet z Prahy přes Dubaj do Thajska (doba čekání na přestupu cca 3 hod.)

2.den

Přílet do thajské metropole BANGKOKU v 12.35 hod. Transfer na ubytování v Bangkoku.

3.den

Přelet do Barmy. Prohlídka MANDALAJ: Mahamuni Paya - svatyně se sochou Buddhy pokrytou více než 15 cm silnou vrstvou zlatých lístků; Kuthadow Paya honosící se přídomkem "největší kniha světa" (729 mramorových desek s textem Tripitaky ukrytých ve stejném počtu malých stúp); romantický západ slunce z vyhlídky na Mandalajské hoře. Ubytování.

4.den

Projížďka koňským povozem starobylým městem INWA, zastávky u několika stúp a kláštera zbudovaného na 267 teakových sloupech. Odpoledne výjezd na SAGAINGSKOU HORU, do duchovního centra kraje s více než pěti sty, do dálky zářícími stúpami. Procházka po U-BEINOVĚ MOSTĚ - nejdelším teakovém mostě pro pěší na světě (délka 1,2 km), který je i po více než 150-ti letech stále užíván místními obyvateli. Návrat na ubytování.

5.den

Celodenní plavba lodí po řece Ayeyarwady z Mandalaje do Baganu umožňující nahlédnout do běžného života vesničanů v údolí řeky. Ubytování.

6.den

Návštěva BAGANU, jehož okolí zdobí na 3 000 převážně cihlových chrámů vybudovaných místními panovníky od 11. do 13. stol. na ploše pouhých cca 40 km2. Mnohé z těchto naprosto jedinečných staveb lze obdivovat nejen zvenčí, ale pozornost zaslouží i jejich vnitřní výzdoba. Nezapomenutelným zážitkem pak pro většinu návštěvníků bývá výstup na terasy chrámů s neskutečným výhledem do celého údolí. Návrat na ubytování.

7.den

Zastávka u poutní hory POPA, která je nejdůležitějším místem pro uctívání natů (bůžků) v celé zemi. Panoramatická jízda horskou silnicí stoupající na náhorní plošinu Shan ležící více než 1 300 m vysoko. Ubytování v městečku NYAUNG SHWE, které je vstupní branou do oblasti jezera Inle.

8.den

Celodenní výlet na malých motorových člunech po scénickém jezeře INLE, které je domovem kmene Inthů žijících v chatrčích postavených na kůlech a živících se převážně pěstováním zeleniny a ovoce na plovoucích ostrovech přišpendlených ke dnu bambusovými kůly. Břehy jezera jsou pak poseté více než stovkou buddhistických kyaungů a tisícovkou stúp (návštěva plovoucího trhu; zastávka ve vesničce Indein s ruinami pagod ze 17 stol. - místo zavánějící atmosférou ne nepodobnou filmům s Indiana Jonesem; "Klášter skákající kočky"; řemeslné dílny...). Návrat na ubytování.

9.den

Odlet vnitrostátní linkou to YANGONU. První část prohlídky bývalého hlavního města, jehož centrum je podivuhodnou směsicí typické asijské atmosféry a chátrajících budov vybudovaných v koloniálním stylu (Chaukhtatgyi Paya, Schwedagon Paya…). Ubytování.

10.den

Procházka indickou a čínskou čtvrtí přecpanou obchody a pouličními prodavači. Návštěva Pagody Sule Paya. Možnost nákupů na Scott Market. Večer odlet z Yangonu do Thajska. Ubytování v Bangkoku.

11.den

Transfer na ostrov KOH CHANG, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajska. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Ubytování ve středisku Khlong Prao, na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova.

12.-15.den

Pobyt na ostrově Koh Chang. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech…). V letovisku naleznete řadu restaurací a obchodů včetně supermarketů a banky.

16.den

Odpoledne transfer na letiště v Bangkoku. Odlet zpět do ČR.

17.den

V 2.00 odlet z Bangkoku přes Dubaj do ČR (doba čekání na přestupu cca 3 hod.). Přílet do Prahy v 12.40 hod.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermínlůžko
19640114.1.2019 - 30.1.201957 990,00 Kč
LM 55 990,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • vízum do Barmy:   
1500 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • mezinárodní letenky Praha-Bangkok-Praha, Bangkok-Mandalaj a Yangon-Bangkok
 • vnitrostátní letenku Heho - Yangon (vždy včetně odbaveného zavazadla)
 • dopravu klimatizovaným mikrobusem
 • trajekty a lodě dle programu
 • 14x ubytování v hotelu (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
 • 14x snídani
 • česky hovořícího průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění - doporučujeme Vám sjednat si od nás pojištění od pojišťovny UNIQA zahrnující pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů - u zájezdu do 60 000 Kč za 59 Kč/os./den
 • vízum do Barmy - 1 500 Kč/os. (vyřizuje CK)
 • vstupné a turistické poplatky v Barmě (cca 90 USD)

 

b1 b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 b9 b10 b11 b23 b12 b13 b15 b16 b18 b19 b20 b21 b22 b24 b25 b26

Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné