Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
cyklo

RAKOUSKO (cykloturistika)

CYKLOTURISTIKA: Ehrwald - Zugspitze - Seebensee - Wetterstein - Sölden - Ötztal - Plansee - Fernpass - Längental - Sellrainer - Innsbruck - Mittenwald - Kochel am See...Trasy jsou koncipovány tak, aby vedly z větší části po rovině nebo z kopce a lze je podle fyzické kondice každého účastníka zkrátit či naopak prodloužit. Třikrát je dojezd do hotelu naplánován v sedle bicyklu. Každý si tak může zvolit libovolné tempo, aniž by tím omezoval ostatní účastníky. Vzhledem k charakteru cest (asfalt/šotolina) doporučujeme výhradně horská nebo treková kola.Termín 03.08.-07.08.2017 - SLEVA!

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odjezd v ranních hodinách. Panoramatická jízda průsmykem FERNPASS (1 216 m) do rakouského NASSEREITHU. Vyložení kol. Cyklovýlet pod rozeklaným pohořím MIEMINGER KETTE, po lesních cestách a vedlejších komunikacích půvabné náhorní plošiny přezdívané "Sluneční plató" až na ubytování do městečka Telfs (celkem cca 25 km).

2.den

Přejezd busem do vyhlášeného lyžařského střediska SÖLDEN, srdce impozantního údolí ÖTZTAL obklopeného mohutnými ledovci a majestátnými horskými štíty vypínajícími se přes 3 500 m vysoko. Fakultativně výjezd lanovkou za krásným panoramatem následovaný vyhlídkovým sjezdem přes stylové horské salaše a almy zpět na dno údolí. Pokračování podél řeky a přes typická tyrolská městečka a vesničky zpět do hotelu. Možnost relaxace na koupališti (celkem cca 45-70 km).

3.den

Přesun autokarem k jezeru PLANSEE, opravdové přírodní perle s průzračně čistou vodou (možnost koupání). Cykloturistika atraktivní krajinou podél řek Naidernach a Loisach až do EHRWALDU, turistického střediska ležícího na úpatí ZUGSPITZE, nejvyšší hory SRN. Výjezd lanovkou Almbahn do nitra nádherného přírodního amfiteátru se šťavnatými loukami a neopakovatelnými výhledy. Možnost zajížďky k populárnímu jezeru SEEBENSEE. Sjezd malebným údolím vinoucím se ve stínu okouzlujícího pohoří WETTERSTEIN. Individuální příjezd na ubytování (celkem cca 55 km). Ubytování.

4.den

Cykloetapa začínající nedaleko přehrady LÄNGENTAL (1 959 m) vede nejprve 17 km stále z kopce po alpské silnici protínající horskou skupinu SELLRAINER. Pokračování po málo frekventovaných silničkách k lanovce Muttereralm Bahn. Od horní stanice vyjížďka po lesních cestách, přes almy s úžasnými pohledy na olympijský INNSBRUCK s kulisou pohoří Nordkette . Individuální prohlídka historické metropole Tyrolska s výstavnými kupeckými domy a slavnou "Zlatou stříškou" (celkem cca 55 km). Návrat na ubytování.

5.den

Cykloturistika ve stopách příjemných tratí pro klasické lyžování vedoucích z luxusního SEEFELDU do německého MITTENWALDU a dále k fotogenickému jezeru WALCHENSEE v podhůří Bavorských Alp. Ukončení etapy v oblíbeném letovisku KOCHEL AM SEE ležícím na břehu stejnojmenného jezera (možnost koupání). Celkem cca 40-60 km. Příjezd ve večerních hodinách.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermíncena
1739023.8.2017 - 7.8.20177 990,00 Kč
LM 7 590,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

  • ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 28.2.2017):   
-300 
  • příplatek za polopenzi:   
1000 
  • příplatek za nástup v Rakovníku:   
200 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet) včetně přepravy kol
  • 4x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s TV, možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
  • 4x snídani
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • cestovní pojištění
  • doporučená částka na lanovky: cca 45 €

 Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné