Úvod

MAMUT TOUR s.r.o.
zpět na seznam
Kambodža

KAMBODŽA (Angkor)-THAJSKO (Bangkok,Koh Chang)-pobytově poznávací 2018!

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Koh Chang je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Nabízíme ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech…). V letovisku naleznete řadu restaurací a obchodů včetně supermarketů a banky. V ceně zájezdu je zahrnut 4 denní výlet do Kambodže - Angkor Watu. Program lze rozšířit o prohlídku Bangkoku. Termín 14.01.-30.01.2018. 3 lety budou operovány největším dopravním letadlem světa Airbus A-380 (letecká společnost Emirates)

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den

Odlet z Prahy v 15.15 hod. (letecká společnost Emirates).

2.den

Přílet do Dubaje v 0.25 hod. Odlet z Dubaje ve 3.30 hod. Přílet do thajské metropole BANGKOKU ve 12.35 hod. Transfer na ostrov KOH CHANG, který je největším ostrovem severovýchodní části Thajska, cca 30 km dlouhý a 14 km široký. Moře je zde příjemně teplé a průzračné. Pláže pokrývá převážně jemný písek, zatímco vnitrozemí je hornaté a pokryté tropickou vegetací. Ubytování na jedné z nejkrásnějších pláží západní části ostrova - ve středisku Khlong Prao. Oba resorty se nacházejí v udržované zahradě přímo na břehu moře (www.chaichetresort.com; www.coconut-kohchang.com).

3.-8.den

Pobyt na ostrově Koh Chang. Středisko samotné, stejně jako celé západní pobřeží nabízí nepřeberné možnosti denní i večerní zábavy a aktivit (potápění, šnorchlování na korálových útesech, trekking v horách, jízdu na slonech, mořský kayaking, lodní výlety po okolních ostrovech…)

9.den

Odjezd do Kambodži. Odpoledne ubytování v kambodžském SIEM REAPU.

10.den

Návštěva jižní části ANGKOR TOM, bývalé metropole království Angkor (802-1432). Prohlídka jednoho z nejpozoruhodnějších chrámů tohoto dávného města - BAYON TEMPLE (54 kamenných věží, z nichž každá je vyzdobena čtyřmi obličeji směřujícími do čtyř hlavních světových stran) a dalších architektonických skvostů: Bapoun Temple, Terrace of the Elephant, Terrace of Leper King, Royal Enclosure, Women and Men Pond… Odpoledne návštěva chrámu PROHM TEMPLE, původně buddhistického kláštera, kde v době největší slávy žilo na 12 000 mnichů (vystavěno roku 1186 králem Jayvarmanem VII.). Dnes jsou zdi tohoto komplexu působivě prorostlé kmeny a kořeny mohutných stromů okolní džungle, čímž se řadí mezi nejfotografovanější turistickou atrakci celého areálu. V podvečer prohlídka monumentálního ANGKOR WATU - největší náboženské stavby světa. Návrat na ubytování.

11.den

Výlet lodí po TONLE SAP, nejrozlehlejším sladkovodním jezeře jihovýchodní Asie spojený s prohlídkou plovoucí vesnice dokumentující život domorodců. Exkurze do dílny na zpracování hedvábí. Odpoledne návštěva trhů v Siem Reapu. Návrat na ubytování.

12.den

Transfer zpět na ostrov KOH CHANG. Ubytování.

13.-15.den

Relaxace na ostrově Koh Chang. Možnost fakultativních výletů. Nocleh.

16.den

Odpoledne transfer na letiště v Bangkoku. Odlet zpět do ČR.

17.den

Odlet z Bangkoku v 2.00 hod. Přílet do Dubaje v 5.50 hod. Odlet z Dubaje v 8.55 hod. Přílet do Prahy ve 12.40 hod.

1.POZNÁMKA

MOŽNÁ ÚPRAVA PROGRAMU:Na přání lze na první 2 noci zajistit ubytování v Bangkoku - www.bangkokpalace.com (15.-17.01.2018, resp. 30.1.-01.02.2018) a absolvovat prohlídku Bangkoku s česky hovořícím průvodcem dne 16.01.2018 resp. 31.01.2018. (pobyt na Koh Changu by se tím zkrátil o 2 noci). Program: výlet lodí po řece Chao Phraya, návštěvu chrámů Wat Pho (socha ležícího Buddhy), Wat Traimit (socha zlatého Buddhy), prohlídka královského paláce s chrámem Smaragdového Buddhy Cena: 1 900 Kč/os. Cena zahrnuje: dopravu mikrobusem, českého/slovenského průvodce, výlet lodí po řece, vstupné dle programu

2.POZNÁMKA

Cena při ubytování v jiných typech pokojů během pobytu na Koh Changu na vyžádání v CK. Možnost prodloužení pobytu na ostrově Koh Chang po návratu z Kambodži.

 

ČÍSLO ZÁJEZDU, TERMÍN A CENA:

číslo zájezdutermínCHAI CHET-standard beachCOCONUT-hotel wanishpool 1/wanishpool 2/villa 2
18100114.1.2018 - 30.1.201839 990,00 Kč
LM 38 990,00 Kč
41 490,00 Kč
LM 40 490,00 Kč

 

SLEVY A PŘÍPLATKY:

 • vízum do Kambodži:   
1000 
 • prohlídka Bangkoku:   
1900 

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

Praha

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 • letenku Praha - Bangkok - Praha, letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo (letecká společnost Emirates, všechny lety budou operovány největším dopravním letadlem Airbus A-380)
 • dopravu klimatizovaným mikrobusem dle programu
 • 11x ubytování na ostrově Koh Chang (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, minibarem a vlastním sociálním zařízením)
 • 3x ubytování v kambodžském Sieam Reapu (2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky, minibarem a vlastním sociálním zařízením)
 • 14x snídani
 • česky nebo slovensky hovořícího průvodce během zájezdu do Kambodži a česky hovořícího delegáta během pobytu na Koh Changu
 • pojištění CK proti úpadku

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 • cestovní pojištění - doporučujeme Vám sjednat si naším prostřednictvím pojištění od pojišťovny UNIQA zahrnující navíc pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů - u zájezdu do 40 000 Kč je sazba 42 Kč/os./den, u zájezdu do 60 000 Kč pak 59 Kč/os./den
 • vízum do Thajska (aktuálně bezvízový styk - vízum nutné pouze při pobytu delším než 30 dnů)
 • vízum do Kambodži (1 000 Kč/os. - vyřizuje CK)
 • "spropitné" a vstupné v Kambodži - cca 50 USD

 

Související odkazy:

ch1 ch2 ch3 ch4

Objednat zájezd
: *
:
: *
: *
:
: *
:
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné